Portofol me xhep të jashtëm monedhash, Parfois

SKU: 203170_OR

Portofol me xhep të jashtëm monedhash, që mund të hiqet.

Momentalisht ky produkt nuk është në gjendje dhe nuk mund të blihet.

Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Portofol me xhep të jashtëm monedhash, që mund të hiqet. Përmasat: 10x8x3cm.100% Poliuretan

Sipas markës

Sipas masës

, , ,

Përzgjidh masën

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Sipas gjinisë