Portofol me zinxhir Carpisa

1960L

SKU: PD983106441

Portofol me një shirit me printe përreth

2X19X10
E verdhe
E zeze
Pana
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin
Dërgesat

Portofol me zinxhir, me disa hapje kartash dhe dy xhepa të brendshëm, dizajn bazik me një shirit me printe përreth zinxhirit. 100% Poliuretan

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

, ,

Sipas sezonit

Përzgjidhni gjininë