Portofol me zinxhir Mango

1813L

SKU: 87120587

Portofol me disa hapësira për karta

99
Portokalli
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin
Dërgesat

Portofol me zinxhir, me disa hapje për mbajtje kartash dhe një xhep të brendshëm me zinxhir. 100% Imitim lekure

Përzgjidhni markën

Size Filter

MASE STANDARTE

Përzgjidh masën

99, MASE STANDARTE

Color Filter

PORTOKALLI

Përzgjidh ngjyrën

Season

PRANVERE-VERE 2021

Përzgjidhni gjininë

FEMRA