Portofol meshkujsh, Carpisa

4800L

SKU: PFB68401543

Portofol meshkujsh, nga linja e portofolit Impact nga Carpisa e bërë prej lëkure origjinale.
E pajisur me një xhep kartëmonedhash dhe 5 vende për karta.

Blu
E zeze
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: ,
Dërgesat

Përbëhet nga:Lëkurë 100 % , Permasat:1X12X9

Sipas markës

Sipas ngjyrës

,

Përzgjidh ngjyrën

,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë