Portofol monedhash Carpisa

2200L

SKU: AP932604W20

Portofol monedhash me logo

1X10X8
Blu
E zeze
Rozë
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Portofol monedhash dhe Mbajtëse kartash nga linja Candy Wallet, me logo ne pjesen e përparme, me xhepe te jashtem me zinxhire, me rripa elastike ne pjesen e brendshme. Imitim Lëkure 100 %

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

, ,

Sipas gjinisë

Sipas sezonit