Portofol monedhash Carpisa

420L

SKU: APA01303541

Portofol I vogël për mbajtjen e monedhave, me printe florale

2X15X5
Jeshile
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave

Portofol I vogël për mbajtjen e monedhave, me printe florale, me mbyllje me zinxhir dhe me një rrip për varjen tek celësat. 55% Poliestër 45% Poliuteran

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Sipas gjinisë