Portofol monedhash dhe kartash Carpisa

420L

SKU: APA01306541

Portofol I vogël për mbajtjen e monedhave dhe kartave, me printe florale

1X13X9
Jeshile
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave

Portofol I vogël për mbajtjen e monedhave dhe kartave, me printe florale, efkt lëkurë dhe me mbyllje me zinxhir. 85% Poliestër 15% Poliuteran

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Sipas gjinisë