Portofol monedhash Mango

903L

SKU: 87077139

Portofol monedhash me tegela dhe zinxhir

99
Pana
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin
Dërgesat

Portofol monedhash me zinxhir, me tegela të qepur dhe me logo. 100% Poliuretan

Përzgjidhni markën

Size Filter

MASE STANDARTE

Përzgjidh masën

99, MASE STANDARTE

Color Filter

E BARDHE

Përzgjidh ngjyrën

,

Season

PRANVERE-VERE 2021

Përzgjidhni gjininë

FEMRA