Portofol monedhash rrethor Parfois

1490L

SKU: 187466

Portofol monedhash me efekt lëkure dhe një rrip të ndashëm

m
E kuqerremte
Lejla
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Portofol monedhash në formë rrethi, mbyllje me zinxhir, me efekt lëkure dhe një rrip të ndashëm. 100% Poliuretan

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

Sipas ngjyrës

,

Përzgjidh ngjyrën

, ,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë