Portofol nga linja Peonia,CARPISA

1600L

SKU: PDA46202442

Portofol nga linja Peonia

E bardhe
E zeze
Rozë
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Portofoli drejtkëndor i linjës Peonia nga Carpisa në material me tegela. Pjesa e brendshme karakterizohet nga fole për karta, mbajtëse kartëmonedhash dhe xhep të dyfishtë me zinxhir për të ruajtur monedhat dhe gjithçka që dëshironi të mbani në rregull.

Sipas markës

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

, ,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë