Portofol nga linja Verbena ,CARPISA

1400L

SKU: PDA46301442

Kuleta femrash me ngjyra të forta nga linja Verbena nga Carpisa. Pjesa e brendshme përmban xhepa të shumtë për mbajtëse kartash, një xhep të hapur dhe një xhep me zinxhir anash, ideale për të mbajtur kartëmonedha, monedha dhe dokumente. Mbyllja e butonit nën kapak siguron hapje të lehtë kur nevojitet.

Bezhë
E bardhe
E zeze
Jeshile
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Material sintetik
Thellësia (cm): 4
Gjatësia (cm): 10.5
Gjerësia (cm): 19.5

Sipas markës

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

, , ,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë