Portofol organizues, Carpisa

1200L

SKU: AAB68501543

Portofol organizues, për karta dhe dokumenta.

E zeze
Krem
Rozë
Vishnje
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Portofol organizues, për karta dhe dokumenta.Përmasat: 21X14cm.100% Poliuretan

Sipas markës

Sipas ngjyrës

, , ,

Përzgjidh ngjyrën

, , ,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë