Portofol i palosshëm Carpisa

1960L

SKU: PD978603441

Portofol i palosshëm dhe mbyllet me mbyllës metalik

1X20X11
blu
E zeze
Pana
roze
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin
Dërgesat

Portofol që paloset dhe mbyllet me mbyllës metalik, me disa hapje për mbajtje kartash, xhep monedhash dhe xhep me zinxhir. 100% Poliuretan

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

,

Sipas ngjyrës

, , ,

Përzgjidh ngjyrën

, , , ,

Sipas sezonit

Përzgjidhni gjininë