Portofol që paloset Parfois

SKU: 187582

Portofol me dy pjesë që palosen dhe mbyllen me buton

Momentalisht ky produkt nuk është në gjendje dhe nuk mund të blihet.

Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Portofol me dy pjesë që palosen dhe mbyllen me buton, me një xhep me zinxhir dhe disa xhepa kartash. 100% Poliuretan

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Përzgjidhni gjininë