Portofol me shumë xhepa Parfois

SKU: 178067

Portofol I thjeshtë me rrip të zhvendosshëm

Momentalisht ky produkt nuk është në gjendje dhe nuk mund të blihet.

Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Portofol me rrip të zhvendosshëm me shkëlqim ,me xhepa shumë funksionale me hapesira për karta ,për celular dhe dy zinxhirë të sipërm,Linjat: 40%Poliestër 60%Poliuretan / Skeleti: 100%Poliuretan

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas gjinisë

Sipas sezonit