Portofolo nga linja MIRIAM WALLET,CARPISA

1960L

SKU: PDA38802541

Portofoli femrash nga linja Miriam nga Carpisa ne ngjyre solide. Modeli, me dy ndarje të veçanta me zinxhir, brenda ka xhepa të shumtë për mbajtëset e kartave dhe ndarje të shumta perfekte për mbajtjen e kartëmonedhave, monedhave dhe dokumenteve.

Bezhë
Blu
E zeze
Mustarde
Portokalli
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Material sintetik
Thellësia (cm): 3.5
Gjatësia (cm): 10
Gjerësia (cm): 18

Sipas markës

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

, , , ,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë