Portofolo nga linja MIRIAM WALLET,CARPISA

1960L

SKU: PDA38801541

Kuletë drejtkëndëshe për femra nga linja Miriam nga Carpisa e punuar nga materiali me ngjyrë solide. Brenda ka dy xhepa me zinxhir dhe ndarje të ndryshme për kartëmonedha, dokumente dhe karta krediti. Mbyllet me një zinxhir të përshtatshëm përreth.

Bezhë
Blu
E zeze
Mustarde
Vishnje
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Material sintetik
Thellësia (cm): 2
Gjatësia (cm): 10.5
Gjerësia (cm): 19.5

Sipas markës

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

, , , ,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë