Shishe Udhetimi – Carpisa

300L

SKU: 8033967502418

Shishe Udhetimi

S’ka stok

Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Shishe udhetimi transparente, me tape te bardhepraktike dhe higjienike. Nje aksesor praktik dhe I domosdoshem per cdo udhetim; me nje system spray qe shperndan produktin sipas deshires.,Plastike

Sipas markës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Sipas gjinisë