Shishe Udhetimi – Carpisa

300L

SKU: 8033967502425

Shishe Udhetimi

2 stok

Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Shishe udhetimi transparente, me tape te bardhe qe pengon derdhjen dhe siguron pasterti. Nje aksesor praktik dhe I domosdoshem per cdo udhetim.,Plastike

Sipas markës

Sipas sezonit

Sipas gjinisë

Përzgjidh ngjyrën