Pulovër bazike Mango

1794L

SKU: 17025932

Pulovër bazike me mëngë të gjata

l
m
s
xl
XS
E kuqe
E zeze
Rozë
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave

Pulovër bazike, me mëngë të gjata dhe jakë V, prerje e lirshme. 39% Viskozë 36% Poliestër 19% Poliamid 6% Kashmir

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

, , , ,

Sipas ngjyrës

,

Përzgjidh ngjyrën

, ,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë