Pulovër bazike Mango

1495L

SKU: 17037724

Pulovër bazik me mëngë të gjata

l
m
s
xl
XS
Blu e lehte
Gri e erret
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave

Pulovër bazik me mëngë të gjata dhe jakë rrethore. 65% Pambuk 35% Poliestër

Sipas markës

Sipas masës

, , , ,

Përzgjidh masën

, , , ,

Sipas ngjyrës

,

Përzgjidh ngjyrën

, ,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë