Pulovër bazike Springfield

1137L

SKU: 1409387

Pulovër pambuku me mëngë të gjata dhe jakë rrethore, dizajn bazik me arna të qepura në bërryla.

l
m
s
xl
xxl
xxxl
bezhe
blu
Blu e erret
E kuqe
gri
jeshile
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Pulovër pambuku me mëngë të gjata dhe jakë rrethore, dizajn bazik me arna të qepura në bërryla. 100% Pambuk

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

, , , , ,

Sipas ngjyrës

, ,

Përzgjidh ngjyrën

, , , , ,

Sipas sezonit

Përzgjidhni gjininë