Pulovër bazike, Springfield

4200L5990L

SKU: 0034272

Pulovër bazike, e ndërtuar me fije pambuku. Me jakë rrumbullake dhe logo të vogël në gjoks.

l
m
s
xl
xxl
xxxl
Blu
Bojëqiell
E zeze
Gri
Kafe
Tullë
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Pulovër bazike, e ndërtuar me fije pambuku. Me jakë rrumbullake dhe logo të vogël në gjoks.100% Pambuk

Sipas markës

Sipas masës

, , , , ,

Përzgjidh masën

, , , , ,

Sipas ngjyrës

, , ,

Përzgjidh ngjyrën

, , , , ,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë