Triko Activewear Mango

2793L

SKU: 87094034

Triko bazike me mëngë të gjata

l
m
s
XS
bezhe
jeshile
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Triko me mëngë të gjata dhe jakë rrethore, me prerje të drejtë dhe përbërje poliestri të ricikluar. 42% Poliester, 1% Elastan, 21% Pambuk, 36% Poliester i ricikluar

Përzgjidhni markën

Size Filter

XS, S, M, L

Përzgjidh masën

l, m, s, XS

Color Filter

BEZHE, JESHILE

Përzgjidh ngjyrën

,

Season

PRANVERE-VERE 2021

Përzgjidhni gjininë

FEMRA