Pulovër e plotë me printe Obaibi

2390L

SKU: 97971

Pulovër e plotë me printe, me tegela me mbushje

12 Muaj
18 Muaj
23 Muaj
6 Muaj
3 Muaj
3 Vjec
9 Muaj
Rozë e hapur
E bardhe
roze
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Pulovër e plotë me printe, me tegela me mbushje, jakë të rrumbullakët dhe butona në pjesën e pasme të qafes. Përbërja : 76% Pambuk 24% Poliestër

Përzgjidhni markën

Size Filter

3-6 MUAJ

Përzgjidh masën

12 Muaj, 18 Muaj, 23 Muaj, 6 Muaj, 3 Muaj, 3 Vjec, 3-6 Muaj, 9 Muaj

Color Filter

ROZE

Përzgjidh ngjyrën

, ,

Season

PRANVERE-VERE 2021

Përzgjidhni gjininë

VAJZE