Triko me mëngë të gjata Mango

3493L

SKU: 87063256

Triko elastike në bel

l
m
s
E zeze
kafe
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Triko me mëngë të gjata dhe jakë rrethore, me lidhëse elastike të rregullueshme në bel. 47% Poliester, 7% Elastan, 46% Modal

Përzgjidhni markën

Size Filter

S, M, L

Përzgjidh masën

l, m, s

Color Filter

E ZEZE, KAFE

Përzgjidh ngjyrën

,

Season

PRANVERE-VERE 2021

Përzgjidhni gjininë

FEMRA

Produktet e parë së fundmi