Pulovër e thurur Mango

2995L

SKU: 87050556

Pulovër me fruda në mëngë

l
m
s
XS
bezhe
Gri pastel
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Pulovër e thurur me prerje të drejtë dhe jakë rrethore, me mëngë të gjata e me fruda në supe. 3% ELASTAN, 57% AKRILIK, 07% LESH, 33% POLIESTER I RICIKLUAR

Përzgjidhni markën

Size Filter

XS, S, M, L

Përzgjidh masën

l, m, s, XS

Color Filter

GRI

Përzgjidh ngjyrën

, ,

Season

PRANVERE-VERE 2021

Përzgjidhni gjininë

FEMRA