Pulovër e thurur me jakë V Springfield

4990L

SKU: 1339567

Pulovër e thurur me dy tonalitete

l
m
s
xl
XS
roze
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso ProduktinKrahaso Produktin

Pulovër me mëngë të gjata dhe jakë V, me teksturë thurjeje me dy tonalitete. 47% Akrilik, 36% Pambuk, 10% Poliester, 4% Poliamid, 2% Fiber metalike

Përzgjidhni markën

Size Filter

L

Përzgjidh masën

l, m, s, xl, XS

Color Filter

ROZE

Përzgjidh ngjyrën

Season

PRANVERE-VERE 2021

Përzgjidhni gjininë

FEMRA