Pulovër e thurur me logo Obaibi

1643L

SKU: 97758

Pulovër e thurur me logo më damarë

0 Muaj
1 Muaj
3 Muaj
6 Muaj
9 Muaj
Rozë
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave

Pulovër e thurur me logo më damarë, me mbërthim me kopsa ne anë të kraharorit, e butë dhe e ngrohtë , perfekte për veshjët e para të foshnjës tuaj . Përbërja : Pambuk

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

, , , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Sipas gjinisë