Pulovër e thurur Parfois

3368L

SKU: 191879_NV

Pulovër e thurur me mëngë trecerekëshe

U
Blu e errët
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave

Pulovër e thurur me mëngë trecerekëshe dhe me jakë rrethore. 65% Viskozë 35% Poliestër

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë