Pulovër e thurur Springfield

5990L

SKU: 1339702

Pulovër me thurje me kontrast ngjyrash

l
m
s
xl
XS
Shumengjyreshe
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso ProduktinKrahaso Produktin

Pulovër me mëngë të gjata dhe jakë rrethore, dizajn me thurje me kontrast ngjyrash. 100% Pambuk

Përzgjidhni markën

Size Filter

L

Përzgjidh masën

l, m, s, xl, XS

Color Filter

SHUMENGJYRESHE

Përzgjidh ngjyrën

Season

PRANVERE-VERE 2021

Përzgjidhni gjininë

FEMRA