Pulovër e thurur Springfield

1437L

SKU: 1339265

Pulovër me thurje voluminoze

l
m
s
xl
XS
Shumengjyreshe
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Triko me mëngë të gjata dhe me thurje voluminoze. Dizajn me shirita horizontalë dhe me jakë rrethore. 65% Akrilik, 33% Poliester, 2% Fiber metalike

Sipas markës

Sipas masës

, , , ,

Përzgjidh masën

, , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Përzgjidhni gjininë