Pulovër klasike Cortefiel

3245L

SKU: 1362429

Pulovër pambuku me mëngë të gjata

l
m
s
xl
xxl
xxxl
Blu e errët
Blu e mesme
Jeshile
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave

Pulovër, stil klasik, me mëngë të gjata dhe jakë të rrumbullakët dhe me përbërje pambuku ,100% Pambuk

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

, , , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

, , ,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë