Pulovër klasike Springfield

4490L

SKU: 1402404

Pulovër pambuku me mëngë të gjata

l
m
s
xl
xxl
xxxl
Blu e errët
Gri e erret
Gri e mesme
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Pulovër pambuku me mëngë të gjata, me qepje të përforcuar në jakë dhe tek mëngët, stil klasik,100% Pambuk

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

, , , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

, , ,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë