Pulovër Mango

3990L

SKU: 17053785

Pulovër me mëngë të gjata dhe dy xhepa në pjesën e përparme

l
m
s
XS
E bardhe
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Pulovër me mëngë të gjata dhe dy xhepa në pjesën e përparme, jakë me mbyllje me zinxhir ,51% Poliestër 47% Pambuk 2% Elastan

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

, , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Përzgjidhni gjininë