Pulovër Mango

SKU: 17053785

Pulovër me mëngë të gjata dhe dy xhepa në pjesën e përparme

Momentalisht ky produkt nuk është në gjendje dhe nuk mund të blihet.

Shtojeni ne listen e deshirave

Pulovër me mëngë të gjata dhe dy xhepa në pjesën e përparme, jakë me mbyllje me zinxhir. 51% Poliestër 47% Pambuk 2% Elastan

Sipas markës

Sipas masës

, , , ,

Përzgjidh masën

, , , ,

Sipas ngjyrës

,

Përzgjidh ngjyrën

,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë