Pulovër me butona dekorative Mango

SKU: 87041034

Pulovër me vija me butona dekorative

Momentalisht ky produkt nuk është në gjendje dhe nuk mund të blihet.

Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Pulovër me vija me butona dekorative , jakë të rrumbullakët , prerje e drejtë. 57% VISKOZE, 43% POLIAMID

Përzgjidhni markën

Size Filter

XS, S, M, L

Përzgjidh masën

l, m, s, XS

Color Filter

JESHILE

Përzgjidh ngjyrën

Season

PRANVERE-VERE 2021

Përzgjidhni gjininë

FEMRA

Produktet e parë së fundmi