Pulovër me çarje nga pas Mango

2793L

SKU: 87064015

Pulovër me çarje dhe lidhëse në shpinë

l
m
s
XS
E bardhe
roze
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Pulovër me mëngë të gjata dhe jakë rrethore, prerje e drejtë, dizajn me shpinë të hapur dhe me një lidhëse. 28% Poliester, 50% Viskoze, 22% Poliamid

Përzgjidhni markën

Size Filter

XS, S, M, L

Përzgjidh masën

l, m, s, XS

Color Filter

E BARDHE, ROZE

Përzgjidh ngjyrën

,

Season

PRANVERE-VERE 2021

Përzgjidhni gjininë

FEMRA