Pulovër me jakë golf kashmir, Cortefiel

6990L

SKU: 9866327

Pulovër me jakë golf kashmir, reglar fit, e butë dhe e ngrohtë.

l
m
s
xl
xxl
xxxl
Gri
Jeshile
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Pulovër me jakë golf kashmir, reglar fit, e butë dhe e ngrohtë. Përbëhet nga: 95% Pambuk 5% Kashmir

Sipas markës

Sipas masës

, , , , ,

Përzgjidh masën

, , , , ,

Sipas ngjyrës

,

Përzgjidh ngjyrën

,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë