Pulovër me kapuç Mango

2793L

SKU: 87067130

Pulovër me mëngë të gjata, me kapuç dhe me xhep të bashkuar

l
m
s
XS
bezhe
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin
Dërgesat

Pulovër me prerje të drejtë, me jakë rrethore, me kapuç dhe me një xhep të bashkuar. 70% Akrilik, 30% Lino

Përzgjidhni markën

Size Filter

XS, S, M, L

Përzgjidh masën

l, m, s, XS

Color Filter

BEZHE

Përzgjidh ngjyrën

Season

PRANVERE-VERE 2021

Përzgjidhni gjininë

FEMRA

Produktet e parë së fundmi