Pulovër me kristale flutur Springfield

4490L

SKU: 1339346

Pulovër me mëngë të gjata me kristale në formë flutur

l
m
s
xl
XS
Bezhe/Kamel
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso ProduktinKrahaso Produktin

Pulovër me mëngë të gjata me kristale në formë flutur, jakë të rrumbullakët dhe pjesën fundore në dy materiale. 67% Viskoze 27% Poliamid 6% Pambuk

Përzgjidhni markën

Size Filter

XS, S, M, L, XL

Përzgjidh masën

l, m, s, xl, XS

Color Filter

BEZHE

Përzgjidh ngjyrën

,

Season

PRANVERE-VERE 2021

Përzgjidhni gjininë

FEMRA