Pulovër me mëngë të gjata Cortefiel

3493L

SKU: 6202855

Pulovër me mëngë të gjata, prerje e drejtë

l
m
s
xl
xxl
Blu
Kafe
Rozë
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave

Pulovër me mëngë të gjata, prerje e drejtë, me jakë rrethore dhe me kopsa dekoruese tek pjesa e mëngëve. 100% Akrilik

Sipas markës

Sipas masës

, , , ,

Përzgjidh masën

, , , ,

Sipas ngjyrës

, ,

Përzgjidh ngjyrën

, ,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë