Pulovër me mëngë të gjata, Mango

3990L

SKU: 47015869

Pulovër me mëngë të gjata dhe jakë V

l
m
s
XS
Bezhë
Blu
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Pulovër me mëngë të gjata dhe jakë V. 88% Poliestër 12% Bakër

Sipas markës

Sipas masës

, , ,

Përzgjidh masën

, , ,

Sipas ngjyrës

,

Përzgjidh ngjyrën

,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë