Pulover me menge te gjata – Obaibi

SKU: 95953800

Pulover me menge te gjata

Momentalisht ky produkt nuk është në gjendje dhe nuk mund të blihet.

Shtojeni ne listen e deshirave

Pulover me menge te gjata me vija,Pambuk: 60%, Lesh: 10%, Najlon: 30%

Sipas markës

Përzgjidh masën

, , , , ,

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Sipas gjinisë