Pulovër me mëngë të gjata, Springfield

1500L

SKU: 0093158

Pulovër pambuku me mëngë të gjata

l
m
s
xl
xxl
xxxl
Blu
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Këmishë me mëngë të gjata me printe me kuadrata, mbyllje me kopsa dhe me jakë klasike V. 100% Pambuk

Sipas markës

Sipas masës

, , , , ,

Përzgjidh masën

, , , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Sipas gjinisë