Pulovër me mesazh të printuar Springfield

SKU: 1089641

Pulovër me mesazh të printuar dhe lule në formë rombi

Momentalisht ky produkt nuk është në gjendje dhe nuk mund të blihet.

Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso ProduktinKrahaso Produktin

Pulovër me mëngë të gjata me mesazh të printuar dhe lule në formë rombi, me pjesën fundore në dy materiale. 80% Pambuk 20% Poliester

Përzgjidhni markën

Size Filter

XS

Përzgjidh masën

l, m, s, xl, XS

Color Filter

ROZE

Përzgjidh ngjyrën

Season

PRANVERE-VERE 2021

Përzgjidhni gjininë

FEMRA