Pulovër me prerje të shkurtër Mango

1794L

SKU: 87074048

Pulovër e shkurtër me jakë golfi

l
m
s
XS
blu
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Pulovër me mëngë të gjata dhe prerje të shkurtër, me jakë rrethore në formë golfi dhe teksturë thurjeje. 20% Poliester, 80% Akrilik

Përzgjidhni markën

Size Filter

XS

Përzgjidh masën

l, m, s, XS

Color Filter

BLU

Përzgjidh ngjyrën

Season

PRANVERE-VERE 2021

Përzgjidhni gjininë

FEMRA