Pulovër me printe Okaidi

1395L1595L

SKU: 77033138

Pulovër me mëngë të gjata me printe me zemra

10 Vjec
12 Vjec
3 Vjec
4 Vjec
5 Vjec
6 Vjec
8 Vjec
Blu
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave

Pulovër me mëngë të gjata me printe me zemra dhe me jakë rrethore. 5% Lesh 35% Poliamid 60% Pambuk

Sipas markës

Sipas masës

, , , ,

Përzgjidh masën

, , , , , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas gjinisë

Sipas sezonit