Pulovër me stampim grafik Springfield

3790L

SKU: 1089625

Pulovër me mëngë të gjata me stampim grafik dhe mesazh

l
m
s
xl
XS
Bezhe/Kamel
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso ProduktinKrahaso Produktin

Pulovër me mëngë të gjata me stampim grafik dhe mesazh , me jakë të rrumbullaket dhe dantellë ne pjesën fundore. 60% Pambuk 40% Poliester

Përzgjidhni markën

Size Filter

XS, S, M, L, XL

Përzgjidh masën

l, m, s, xl, XS

Color Filter

BEZHE

Përzgjidh ngjyrën

,

Season

PRANVERE-VERE 2021

Përzgjidhni gjininë

FEMRA