Pulovër me temina Springfield

657L

SKU: 6765789

Pulovër me mëngë të gjata, me shirita horizontalë me detaje teminash

l
m
s
xl
XS
Bezhë
Jeshile
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave

Pulovër me mëngë të gjata, me shirita horizontalë me detaje teminash, prerje e lirshme dhe me jakë të rrumbullakët,70% Viskozë 30% Poliestër

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

, , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë