Pulovër me thurje Mango

SKU: 17004075

Pulovër me thurje me mëngë të gjata

Momentalisht ky produkt nuk është në gjendje dhe nuk mund të blihet.

Shtojeni ne listen e deshirave

Pulovër me thurje me mëngë të gjata, jakë e rrumbullakët ,64% Akrilik 36% Poliestër

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

, , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë